SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: None
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়
