SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Group
bs: Grupa

en: None
bs: Nijedan

en: edit
bs: izmijeni
