SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Group
ca: Grup

en: None
ca: Cap

en: edit
ca: edita

en: N/A
ca: No aplica
