SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Group
de: Gruppe

en: None
de: Keine

en: edit
de: Bearbeiten

en: N/A
de: n. v.

en: Group roles
de: Gruppenrollen

en: Group Type
de: Gruppentyp

en: Group role
de: Gruppenrolle
