SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: None
et: Puudub

en: edit
et: muuda

en: N/A
et: Puudub
