SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Group
fr: Groupe

en: None
fr: Aucun(e)

en: edit
fr: modifier

en: Group roles
fr: Rôles de groupe

en: Group Type
fr: Type de groupe

en: Group role
fr: Rôle de groupe
