SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: None
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: N/A
he: -ללא-

en: Group roles
he: תפקידי קבוצה

en: Group Type
he: סוג קבוצה
