SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: None
hy: Ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
