SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Group
id: Grup

en: None
id: Tiada

en: N/A
id: T/T

en: Group roles
id: Peran dalam kelompok
