SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: None
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Group roles
ja: グループの役割

en: Group Type
ja: グループタイプ
