SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: None
jv: Nihil

en: edit
jv: sunting
