SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: None
kk: Ешқайсысы

en: edit
kk: түзету
