SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
