SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: None
pl: Brak

en: edit
pl: edytuj

en: N/A
pl: niedostępne

en: Group Type
pl: Typ grupy
