SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: None
sl: Brez

en: edit
sl: uredi

en: N/A
sl: N/D
