SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: edit
te: మార్చు

en: N/A
te: వర్తించదు
