SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: None
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: N/A
th: ไม่มี
