SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: None
tr: Hiçbiri

en: edit
tr: düzenle

en: Group Type
tr: Grup Türü
