SAML Authentication Groups (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: edit
ur: ترمیم
