SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: None
be: Аніводны(ая)

en: edit
be: рэдагаваць

en: N/A
be: Не даступна
