SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: None
bg: Не

en: edit
bg: редактирай
