SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Group
bo: ཁག

en: None
bo: མེད།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག
