SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: None
cs: Žádné

en: edit
cs: upravit
