SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: None
da: Ingen

en: edit
da: redigér

en: Group roles
da: Grupperoller

en: Group role
da: Gruppe rolle
