SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: None
eo: Neniu

en: edit
eo: redakti
