SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Group
es: Grupo

en: None
es: Ninguno

en: edit
es: editar

en: N/A
es: N/D

en: Group roles
es: Roles de grupo

en: Group role
es: Rol de grupo
