SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: None
fi: Ei mitään

en: edit
fi: muokkaa

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Group roles
fi: Ryhmän roolit
