SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: None
gl: Ningún

en: edit
gl: editar

en: N/A
gl: N/D

en: Group roles
gl: Roles de grupo
