SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: None
gu: એકે નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
