SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Group
hi: समूह

en: None
hi: कोई नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: N/A
hi: एन / ए
