SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: None
hr: Nema

en: edit
hr: uredi

en: N/A
hr: N/D
