SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: None
is: Engin

en: edit
is: breyta

en: N/A
is: Á ekki við
