SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: delete
it: elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: None
it: Nessuno

en: edit
it: modifica

en: N/A
it: N/D

en: Group roles
it: Ruoli del gruppo
