SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: None
lt: Joks

en: edit
lt: redaguoti

en: N/A
lt: N/D

en: Group roles
lt: Grupės rolės
