SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: None
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन
