SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: None
nn: Ingen

en: edit
nn: endre
