SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Group
oc: Grop

en: None
oc: Pas cap

en: edit
oc: modificar
