SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: None
ru: Нет

en: edit
ru: изменить

en: N/A
ru: Н/Д

en: Group roles
ru: Роли группы

en: Group Type
ru: Тип группы
