SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Group
si: සමූහය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
