SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: None
sk: Žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Group Type
sk: Typ skupiny
