SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: None
sv: Ingen

en: edit
sv: redigera

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Group roles
sv: Grupproller

en: Group role
sv: Grupproll
