SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Group
ta: குழுமம்

en: None
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: N/A
ta: இல்
