SAML Authentication Groups (2.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: None
vi: Không có

en: edit
vi: sửa

en: Group roles
vi: Vai trò nhóm

en: Group Type
vi: Loại nhóm
