SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: File
fa: فایل

en: Login
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Session closed for %name.
fa: نشست برای %name بسته شد.

en: Complete
fa: کامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
