SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Label
fi: Tunnus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Session closed for %name.
fi: Tunnuksen %name istunto on suljettu.

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Complete
fi: Valmis

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
