SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: File
hi: फ़ाइल

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Label
hi: लेबल

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Session closed for %name.
hi: सदस्य %name के लिये सेशन बंद किया गया है।

en: Missing
hi: लापता

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
