SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Session closed for %name.
id: Sesi ditutup untuk %name.

en: Missing
id: Hilang

en: Complete
id: Selesai

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity ID
id: ID Entitas
