SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: File
jv: Berkas

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti
