SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: File
lt: Failas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Label
lt: Etiketė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
