SAML Authentication Multi IDP (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Login
oc: Identificant

en: Label
oc: Etiqueta

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Missing
oc: Mancant

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat
